Back to homepage

Tag "mami"

Fluturon engjulli?

Fluturon engjulli? 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔00:29, 21.Shk 2010

Një herë një djalosh e pyeti nënën e vet. Nënë a fluturojnë engjujt?! Nëna e pyeti: Përse po ma shtron këtë pyetje:?! “Sepse dje babai i tha punëtores engjëll:” A do të fluturoj ajo? E ëma i tha:”Kur të vin

Read Full Article
Po i shfry barkun

Po i shfry barkun 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔22:03, 16.Shk 2010

Nje nat djalit i del gjumi dhe shkon te prinderit ne dhome dhe i gjen ne itimitet! Ua mami ca po i ben babit? Po i shfry barkun te keqen mami! Te nesermen djali i thote mamit! O mami kot

Read Full Article
Më dhemb koka

Më dhemb koka 0

🕔01:11, 29.Jan 2010

Beni para se të shkonte ne shkoll i thot nenes vet se i dhemb barku. Nena thot se nuk ke ngren buk, e ke barkun bosh, ndaj te dhemb, po te ishte plot nuk do te te dhembet. Ne shkoll

Read Full Article
Mami, babi, djali dhe gjyshja

Mami, babi, djali dhe gjyshja 0

🕔13:44, 17.Nën 2009

Ishte nje familje ku jetonte baba nana dhe djali por kishin nje gjyshe qe ju vinte qdo dite ne vizit edhe nje her e kur vjen gjyshja shkon ne dhomen e femijes per te biseduar dhe femija i thote gjyshe

Read Full Article
Babi, mami dhe femija

Babi, mami dhe femija 0

🕔20:43, 29.Gus 2009

Nji dite ishin ne dhom babi me mamin edhe po bajn muhabet me ba edhe nji femije tjeter mirpo djalin qe e kishin kishte pas hyp ne tavan dhe po i ndegjon se qa po flasin prinderit. Mami po i

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2020
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031