Back to homepage

Tag "kengetari"

Radio dhe Kengetari

Radio dhe Kengetari 0

🕔14:54, 23.Jan 2010

Hasa dhe Hysa e kan pasur nje radio. Radio ju eshte prishur! E kan derguar tek nje specialist. Ai specialisti eshte frikesu qe ta hapte dhe i ka then nuk kam guxim per ta hapur. Hasa e Hysa kan shkuar

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2020
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930