Back to homepage

Tag "Kampionati i Postribes"

Rezultati i ndeshjes KF Dragoc (2) – (1) KF Drisht

Rezultati i ndeshjes KF Dragoc (2) – (1) KF Drisht 1

🕔17:33, 20.Nën 2010

Kampionati i Postribes 2010 KF Dragoc (2) – (1) KF Drisht  Luajtur me daten 20-11-2010 ora 14:00   URIME DRAGOÇIT PER FITOREN E KAMPIONATIT TE POSTRIBES 2010   Shperblimi Per Fituesit 20.000 lek te reja Related Images:

Read Full Article
Rezultati i ndeshjes KF Dragoc (3) – (1) KF Fshati i ri

Rezultati i ndeshjes KF Dragoc (3) – (1) KF Fshati i ri 0

🕔18:31, 31.Tet 2010

Kampionati i Postribes 2010 KF Dragoc (3) – (1) KF Fshati i ri Luajtur me daten 31-10-2010 ora 14:00   KF Dragoc – KF Fshati i ri    KF Dragoc KF Fshati i ri  

Read Full Article
Rezultati i ndeshjes KF Boks (3) – (0) KF Domen

Rezultati i ndeshjes KF Boks (3) – (0) KF Domen 0

🕔18:27, 31.Tet 2010

Kampionati i Postribes 2010 KF Boks (3) – (0) KF Domen Luajtur me daten 31-10-2010 ora 12:30   KF Boks – KF Domen KF Boks   KF Domen

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2018
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031