Back to homepage

Tag "itali"

Plaku ne Itali

Plaku ne Itali 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔12:15, 11.Shk 2012

Një plak kishte shkuar ne Itali tek djemtë e vet. Pasi kishin kaluar disa dite, plaku u mërzit për plaken. Atëherë djemtë vendosen me e dërguar një nate plakun ne “shtëpi publike”. Pasi plaku kaloi ca ore atje doli dhe

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031