Back to homepage

Tag "gruaja"

Gruaja e Gimit

Gruaja e Gimit 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔01:14, 16.Pri 2010

Goni, Gimi dhe Genci po punonin te nje shtylle telefoni kur Gimi rreshqet, bie ne toke dhe vdes menjehere. Pasi e merr ambulanca Goni pyet Gencin se kush do i thote gruas se vet qe Gimi vdiq. – Shkoj un,

Read Full Article
Djali don gjyshen

Djali don gjyshen 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔00:54, 16.Pri 2010

Djali po i thot babes: bab un e du gjyshen (nenen tone) per gru, Baba: Si ste vjen turp me marr nenen timem per grua, Djali: po ty ste erdhi turp me marr nenen time.

Read Full Article
Gruaja e oficerit

Gruaja e oficerit 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔18:12, 19.Mar 2010

Ishte njehere nje oficer dhe donte te zbulonte se a e tradhetonte gruaja apo jo kur ai ishte ne sherbim.Nje dite ai i thote nje ushtari qe ti vinte ne shtepi dhe poshte krevatit te tij te varte nje shkop

Read Full Article
Mbylle dritaren

Mbylle dritaren 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔22:09, 16.Shk 2010

Nje dite ne mengjes takohen dy komshinj. Njeri i thote tjetrit. Kur te besh dashuri me gruan mbylle dritaren ose perden o burri i dheut se le nam mbreme. Te gjithe te shikonin ty, cfar muaaaa pergjigjet me habi tjetri.

Read Full Article
Policet dhe gruaja

Policet dhe gruaja 0

🕔15:54, 10.Shk 2010

Dy polic perplasen me makina dhe i kerkojn falje njeri tjetrit. Pse po ngutesh e pyet njeri polic tjetrin e tjetri ia kdhen me ka humbur gruaja! O po si ngjan mos e kam par une! Eshte shum e bukur,

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Mars 2020
H M M E P S D
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031