Back to homepage

Tag "goce"

O plako

O plako 0

🕔23:46, 18.Jan 2015

O plako jam lidh me nje goce por nuk di ca te bej? – kape per dore! – po pastaj? – Coje ne hotel! – po pastaj? – zhvishe avash avash! – po pastaj? – Pastaj lere se vi une

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2018
H M M E P S D
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031