Back to homepage

Tag "gezime"

Studio Hyseni

Studio Hyseni 0

🕔19:29, 21.Sht 2009

Studio Hyseni Get the latest Flash Player to see this player. [Javascript required to view Flash movie, please turn it on and refresh this page] Ju ofron per ju Filmime Profesionale dhe Sherbime fotografike dixhitale Me kamera dixhitale: Per dasma,

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031