Back to homepage

Tag "flamur"

Amerikani, Italiani, Gjermani, Shkau, Shqiptari

Amerikani, Italiani, Gjermani, Shkau, Shqiptari 0

🕔19:08, 21.Gus 2009

Na ishte nje her Amerikani, Italiani, Gjermani, Shkau, Shqiptari. Kto te gjith kan pas me fol per nje gje. Amerikani ka then une i kom banesat ma te mdhaja Italiani ka then une i kom rrugat ma te mirat Gjermani

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Prill 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930