Back to homepage

Tag "femija"

Fabrika e sallamit

Fabrika e sallamit 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔15:35, 23.Mar 2010

Ka qen babi edhe djali, babi e ka cuar ne fabrik te sallamit dhe i ka then shiko djali im, ktu hin derri e atje del sallami. E ka vet djali o babi me shti ktu sallamin a del atje

Read Full Article
Babi dhe Djali

Babi dhe Djali 0

🕔15:20, 8.Dhj 2009

E pyet djali të atin: “Babi, a ma jep makinen” Babi ia kthen: O bir, për çfar i ke këmbët? Kurse djali i thotë: Të majtën për frena, kurse djathtën për gaz.

Read Full Article
Babi, mami dhe femija

Babi, mami dhe femija 0

🕔20:43, 29.Gus 2009

Nji dite ishin ne dhom babi me mamin edhe po bajn muhabet me ba edhe nji femije tjeter mirpo djalin qe e kishin kishte pas hyp ne tavan dhe po i ndegjon se qa po flasin prinderit. Mami po i

Read Full Article
Mushkonja dhe xixellonja

Mushkonja dhe xixellonja 0

🕔19:38, 21.Gus 2009

Nje djal nje nat shkoj te fle ne shtrat edhe pas pak thirri -o babi,o babi po me ngacmojn mushkonjat -mbulohu me jergan! i tha babi, pas pak e thirri prap -o babi,o babi tash erdhen mushkonjat me elektrik ne

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2021
H M M E P S D
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031