Back to homepage

Tag "duhan"

A pine lopt tuaja duhanin

A pine lopt tuaja duhanin 0

🕔17:11, 20.Qer 2010

Zeneli: O Hasan, a pine lopt tuaja duhanin? Hasani: Jo Zeneli:  E po ik se te ka marre flake stalla.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031