Back to homepage

Tag "doktorr"

Doktorr kam nje problem

Doktorr kam nje problem 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔13:57, 4.Sht 2011

Pacienti: Doktorr kam nje problem shume te madh flas ne gjume. Doktorri: Mos u shqetesoni nuk eshte ndonje gje serioze. Pacienti: E di doktorr e di po nuk dua qe te tere ne zyre te marin vesh gjerat e mia.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930