Back to homepage

Tag "doktor"

Te duhet dicka ku te mbahesh

Te duhet dicka ku te mbahesh 0

🕔01:00, 23.Gus 2010

Ishte nje cun edhe vajti te dentisti. I tha dentisti: – Po ti e paske gojen cop cop more djale… Dhe i afroi masken per frymarje qe ta vinte ne gjume. – Jo, – i tha cuni, – te lutem

Read Full Article
Dy doktora

Dy doktora 0

🕔21:27, 21.Nën 2009

Dy doktora: nje mashkull dhe nje femer ishin duke bere seks. PAsi mbaruan ai filloi ta pyeste. – Ve bast se ti je gjinekologe! – Ua i thote kjo po nga e more vesh? – E mora vesh se punon

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2018
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031