Back to homepage

Tag "do vras veten"

Do vras veten

Do vras veten 0

🕔20:51, 16.Qer 2011

Ajo: I dashur, do vras veten. Ai: Si the ? Ajo: Po ja, do fus gishtat ne prize. Ai: Moos, larg qofte se me djeg instalimet..!

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930