Back to homepage

Tag "Deshmoreve"

9/9/2007 Inagurimi i Memorjalit Te Deshmoreve Te Demokracis

9/9/2007 Inagurimi i Memorjalit Te Deshmoreve Te Demokracis 0

🕔23:26, 16.Tet 2009

 9/9/2007 Inagurimi i Memorjalit Te Deshmoreve Te Demokracis Get the latest Flash Player to see this player. [Javascript required to view Flash movie, please turn it on and refresh this page]

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031