Back to homepage

Tag "bruno"

Elvana Gjata – Love me ft. Bruno

Elvana Gjata – Love me ft. Bruno 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔22:18, 15.Nën 2015

[Bruno:] Nuk du tjetër, nuk du tjetër je vetem ti je zemrën edhe shpirtin tim e ke jetës time, jetës time ti kuptim i dhe nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne [Elvana:] Se më je, më je, më je ti

Read Full Article