Back to homepage

Tag "bjonde"

Bjondja ne dyqan

Bjondja ne dyqan 0

🕔19:47, 7.Sht 2009

Nje bjonde shkon ne dyqan dhe pyet shitesin: – me fal sa kushton ky televizori Shitesi pergjigjet: -Nuk shesim per bjondet Te nesermen ndryshon ngjyren e flokeve dhe kthehet perseri ne dyqan dhe pyet perseri: – me fal sa kushton

Read Full Article
Bjondina testin e shtatzenise

Bjondina testin e shtatzenise 0

🕔19:38, 7.Sht 2009

Dje e kam bere testin e shtatzënisë po i thotë biondina biondinës, kjo tjetra i kthehet a kenë pyetjet e vështira?

Read Full Article
Nje bjonde dhe nje brrune

Nje bjonde dhe nje brrune 0

🕔15:41, 22.Gus 2009

Nje bjonde dhe nje brrune hidhen nga kulla e Parisit, cila bie e para ? – Brrunja, sepse bjondja ndalet per te pyetur per rrugen.

Read Full Article
Bjondina got plot dhe bosh

Bjondina got plot dhe bosh 0

🕔22:10, 6.Kor 2009

Pse nje bjonde para se te fleje, merr nje gote plot me uje dhe nje gote bosh? Sepse edhe mund ti pihet, edhe jo.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Prill 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930