Back to homepage

Tag "bjonde"

Bjondet te dera diskotekes

Bjondet te dera diskotekes 0

🕔21:40, 29.Sht 2009

11 bjondina shkojn ne ni disko dhe te dera shkruan nuk lejohet posht 17 dhe ato u kthyan ne shtepi, sepse prej se jan te urta kan menduar se duhet me ken me 17 bjonde.

Read Full Article
Bjondina sheqer

Bjondina sheqer 0

🕔20:16, 7.Sht 2009

Pse bjondinat vene nje kokerr sheqer ner koke para se te flene? Ta bene gjumin e embel!

Read Full Article
Dy bjonde ne nje krevat

Dy bjonde ne nje krevat 0

🕔20:00, 7.Sht 2009

Dy bjonde ishin shtrire ne nje krevat Shtynin njera-tjetren ngaqe ishte vendi pak i ngushte Bie njera nga krevati dhe i thote kjo tjetra: Hajde tash ne krevat se u liru pak vend

Read Full Article
Pse bjondes i dhemb syri majte sa here qe pi caj?

Pse bjondes i dhemb syri majte sa here qe pi caj? 0

🕔19:56, 7.Sht 2009

Se harron me heq lugen nga filxhani.

Read Full Article
Cfare eshte shkruajtur mbi varrin e nje bjonde?

Cfare eshte shkruajtur mbi varrin e nje bjonde? 0

🕔19:49, 7.Sht 2009

Kjo eshte nata e pare qe un po flej vetem!

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Prill 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930