Back to homepage

Tag "barku"

Më dhemb koka

Më dhemb koka 0

🕔01:11, 29.Jan 2010

Beni para se të shkonte ne shkoll i thot nenes vet se i dhemb barku. Nena thot se nuk ke ngren buk, e ke barkun bosh, ndaj te dhemb, po te ishte plot nuk do te te dhembet. Ne shkoll

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Maj 2020
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031