Back to homepage

Tag "bar"

O grua cfare kemi per mengjes?

O grua cfare kemi per mengjes? 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔19:36, 7.Shk 2012

‎- O grua cfare kemi per mengjes? – Byrek me spinaq – i thote gruaja. Ne dreke: – O grua cfare kemi per dreke se me griu uria? – Sallate me lakra – i thote gruaja. Ne darke: – O

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031