Back to homepage

Tag "60"

60 gram

60 gram 0

🕔20:20, 19.Sht 2010

A e dini që në kohët e sotme 80% e grave nuk e duan martesën! Siç duket e kanë kuptuar që për 60 gram salçiçe të blejnë gjithë derrin.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2018
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031