Dy shoke po flisnin me njeri tjetrin

Administratori
By Administratori Tetor 14, 2012 10:33

Dy shoke po flisnin me njeri tjetrin
-te te bej nje test inteligjenze
-ok beje
-je ne rruge naten dhe shikon nje dicka qe po vjen me 2 drita ,cfar esht?
-makine,normale.
-po pra po cfar makine benz,fiat,ferrari cfar?
-po ku di gje un o burr ca lesh pytje.
-e shikon qe je budalla,prit te te bej nje tjeter,je prap naten dhe shikon duke ardh nje objekt me nje drite,cfar esht?
-po nrm motor esht!
-po pra po cfar marke yamaha ,piaggio suzuki.
-na cave trapin prit te ta bej un nje pytje tani,je ne rruge naten vone dhe shef nje grua me taka me minifund dhe gjoks perjashta ,cfar esht?
-hahahha po kjo esht e lehte ,prostitute!
-po pra po, po kush motra jote,mami jot apo gjyshja?

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Tetor 14, 2012 10:33
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930