Dy Gisht

Administratori
By Administratori Mars 1, 2010 00:32

Ishin nje Amerikan,nje Rus,dhe nje Shqiptar.
Flisnin per arritjet e vendeve te tyre.
Thote Amerikani,ne kemi bere aeroplanet te fluturojne ngjitur me rete.
OOOOO Thone Shqiptari dhe Rusi ngjitur me rete.
Ngjitur me rete jo,por dy gisht me lart.Hidhet Rusi, ne kemi bere nendeteset te lundrojne ngjitur me fundin e detit.
OOOOO thone Shqiptari dhe Amerikani ngjitur me fundin e detit.
Ngjitur me fundin e detit jo thote Rusi por dy gisht me lart.
Thote Shqiptari, ne i bejme grate te pjellin nga bytha.
OOOOOO thone Amerikani dhe Rusi nga bytha.
Nga bytha jo thote Shqiptari por dy gisht me lart.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Mars 1, 2010 00:32
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2018
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031