Dy doktora

Administratori
By Administratori 21 Nëntor, 2009 21:27

Dy doktora: nje mashkull dhe nje femer ishin duke bere seks.
PAsi mbaruan ai filloi ta pyeste.
– Ve bast se ti je gjinekologe!
– Ua i thote kjo po nga e more vesh?
– E mora vesh se punon shume mire me duart, edhe gjate seksit.
– Kurse ti, i thote kjo me duket se je mjek tek narkoza.
– Bravo, po si e gjete?
– E gjeta sepse kur ma fute, nuk ndjeva fare.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 21 Nëntor, 2009 21:27
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2021
H M M E P S D
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031