Djali dhe msusja

Administratori
By Administratori Janar 13, 2010 12:00

Ka qen nje djal ka vizatuar mizen ne bank dhe nje mesuese e ka thy doren duke i ra mizes te vizatuar.
Ateher ka shku te babai i atij djalit dhe i ka than keshtu keshtu ka ndollur..
Ka than babai i ketij djali aj nuk eshte aq problem i madh.
Mua ma ka vizatuar p*dh*n në der dhe e kam thy k*rin

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Janar 13, 2010 12:00
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930