Digjet xhamia fshatit Myselim

Administratori
By Administratori Tetor 11, 2010 17:23

SHKODËR-Xhamia e fshatit Myselim në komunën Postribë ne Shkodër u përfshi nga flakët në të gdhirë të ditës së sotme, duke pësuar dëme të konsiderueshme.

Forcat zjarrfikëse dhe ato të rendit që mbërritën në vendgjarje kanë mundur të shuajnë flakët, ndërsa kanë nisur hetimet rreth shkaqeve të kësaj ngjarjeje. Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak i zjarrit ka qënë rryma elektrike.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Tetor 11, 2010 17:23
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930