Djali dhe Bjondina

Administratori
By Administratori 18 Janar, 2010 00:56

Ishte nje djal dhe po ecte rruges dhe po shikon nje bjonde.
Djali i thote: Bjonde, bjonde e ke radhen sonte.
Bjondina ja kthej: Un e kisha mram sonte e ka jetam.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 18 Janar, 2010 00:56
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.