Ça po thot ky Krajl Nikolla

Administratori
By Administratori Tetor 25, 2009 00:15

Ça po thot ky Krajl Nikolla

Ça po thot ky Krajl Nikolla,
Per tre dit na merret Shkodra,
Per tri dit Shkodra su mur,
u muar unit per tete muj,
Ça po thot Sulltan Mehmeti
Ne Shkoder u ba gazepi,
U ba gazepi ,u ba kerdija,
Luft po ban Adem Haxhija,
Kercet pushk ,theren sinija,
Sjedhen shpatat per dekika,
Bardhanjel,te rafte pika,
Si s,le djal pa shti ndër thika,
Nishanxhija dul Postriba.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Tetor 25, 2009 00:15
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2018
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031