Burri me probleme

Administratori
By Administratori Janar 26, 2010 13:47

Ishte nje burre pas nje kohe u martua, por e kishte problem se nuk i ngritet k… dhe nje dite shkoj te doktori, mori ilacet dhe duke shkuar rruges, u ndalua tek nje burim uji dhe i piu te gjitha ilacet.
Por tani atij iu ngrit k… dhe s’po i ulet ma.
Shkoi ne te gjitha grate e fshatit e perseri nuk ju ulte ma.
Pas njefar kohe shkoi perseri te doktori, dhe i thote se i kishte pire ilacet te gjitha bashke e i kishte nejt i cuar deri tani.
Por ky kishte hall me e ulur tani dhe doktori i thot: a ke shtyll dritash afer shtepise? Po i pergjigjet ky.
Po mire i thote doktori, merr nje tel e vendose ne korent e pastaj vendose te k… dhe ky ashtu beri si i tha doktori.
Shkoi ne fshat mori nje tel e nje shkall e u hypi ne shtyll dhe ne ate moment disa burra qe po loznin domino e shikojne dhe ata thane BURRA BRE HAJDE TI MSHEFIM GRATE SE ESHTE TU E KARIKU PRAP!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Janar 26, 2010 13:47
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2018
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031