Bjondina ne treg?

Administratori
By Administratori 20 Tetor, 2009 16:17

Ishte nje her nje bjondin ne treg dhe i thot nje njeri hip ne peme dhe une ti jap 100 euro.
Bjondina hipi dhe burri ia dha 100 euro kur shkoj ne shtepi i tha burrit.
O burr i fitova 100 euro, burri e pyeti si i fitove, ajo u pergjigj dhe i tha nje burre me tha hip ne peme ti jap 100 euro, burri u bere nervoz dhe i thot oj budallic ai ka pas deshir me ti pa brekt.
Ashtu ndodhi edhe ne heren e dyte, kur shkoi ne treg per here te trete i njejti burre i tha hip ne peme ti jap 50 euro, bjondina hipi dhe kur shkoi ne shtepi i tha, o burr i fitova 50 eur.
Burri u pergjigj po si i fitove?
Nje burre me tha hip ne peme ti jap 50 euro, une hipa dhe ai mi dha parate.
Burri i nevrikosur i tha oj budallic ka pas deshir me ti pa brekt, edi u pergjigj bjondina por une nuk i kam pas ata.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 20 Tetor, 2009 16:17
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031