Beni me mamin

Administratori
By Administratori Mars 30, 2011 13:55

Nje dite Beni kishte bere shume gabime dhe mami e kishte denuar te mos fliste asnje llaf.
Shkuan me trene dhe nje grua qe ishte shtatezene e pyeti: si e ke emrin?
Beni nuk foli, gruaja: o shurdh si e ke emrin te pyeta.
Mamaja i thote o Beni thuaj ndonje llaf se te shau.
Beni: he moj ta paskan futur k… te kan lene shtatezane a???

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Mars 30, 2011 13:55
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2018
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031