Bar Restorant Drivasti

Administratori
By Administratori 8 Shtator, 2009 17:07 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Bar Restorant Drivasti


Adresa: Shqiperi -> Shkoder -> Postribe -> Ura Mesit
Juve mundeni të na kontaktoni edhe në Cel.0683029626
JU MIREPRESIM

 

 

Kati 2

Kati 1

Related Images:

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 8 Shtator, 2009 17:07 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

3 Comments

 1. buki 3 Janar, 10:44

  milano asht loqka jeme elle duda qe du mas shumti nebot

  [Pergjigju]

 2. buki 25 Dhjetor, 19:31

  GEZUAR VITIN E RI VEQ FEMRA TE BUKURA NGA LOSHI

  [Pergjigju]

 3. fatos 12 Dhjetor, 20:26

  une jame nga prizreni restursnte i bukure po me pelqene shume

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2021
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930