Babi, mami, gjyshja dhe djali

Administratori
By Administratori 22 Gusht, 2009 15:35
Nji dite babi me mamin kishin vendos me ba sex edhe  si me hjek djalin prej shpije? ja jep do para babi djalit edhe i thot qe djali i babit shko dikun me ba sex edhe ti ?Duke ecur rruges zatetet me gjyshen dhe gjyshja e pyt? Ku po shkon djali jem? O jam ka shkoj me gjet nji vajz me bere sex me para. Ja kthe gjyshja qe djali jem ku e ke gjyshen sa ja jep parat tjeter kuj bjemi mue edhe djali ja jep e dhe ben sex me gjyshen, kur kthehet te shpija babi e pyt a kryte pun i thot djali po! me ke bere  e pyt babi, djali ja kthen me nanen tane! eeee i thot babi pse me nanen time? po sikur ti qe ke ba sex me nanen time edhe une bera sex me nanen tone.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 22 Gusht, 2009 15:35
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2021
H M M E P S D
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031