Ariu dhe Lepri

Administratori
By Administratori Janar 5, 2010 14:59

Ishte ariu dhe kishte hap byrektore.
Shkon lepri dhe e thot: O ari a ke 100 byrek? jo i thot ariu.
Shkon prap lepri dhe i thot perdit te njejten gje, prap jo i pergjigjet lepri. 1 dit cohet ariu heret dhe i ben 100 byrek.
Shkon lepri dhe i thot prap te njejten gjo dhe ariu i pergjigjet po.
Lepri i thot pastaj: Kot i ke se nuk ka per ti ble kush.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Janar 5, 2010 14:59
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Prill 2019
H M M E P S D
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930