Shqiptari në hënë

Administratori
By Administratori 16 Gusht, 2009 21:26

Ishte nje here nje Shqiptar dhe nje Amerikan.
Amerikani thot: ne Amerikant jemi te paret qe shkuam ne hene.
Shqiptari thot: ne jemi te paret qe se shpejti do shkojme ne hene.
ashtu i thot Amerikani, posi nuk keni frig nga temperatura?
Jo jo i thot Shqiptari do nisemi naten.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 16 Gusht, 2009 21:26
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.