Back to homepage

Search Results for "kartolina"

Kartolina per vitin e ri

Kartolina per vitin e ri 0

🕔13:02, 18.Jan 2013

Per vitin e ri nje djale i vogel jetim dhe fukara i shkruan babagjyshit te vitit te Ri nje kartoline. “I dashur babagjysh une jam jam nje djale jetim dhe fukara te lutem me ndihmo me 100.000 lek qe dhe

Read Full Article
Gëzuar Festat e Fundvitit

Gëzuar Festat e Fundvitit 1 251

🕔19:58, 5.Dhj 2009

Gëzuar Vitin e Ri 2018 Këng për Femijë – Viti i Ri Nje pellumb i bardh ne dritare troket, Hape dritare se dicka e mir ju pret, Ne krahet e ti ka nje porosi, Gezuar gjith Shqiptarve Vitin e Ri. Në

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2018
H M M E P S D
« Mar    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930