Shqipetari, Italjani dhe Anglezi

Shqipetari, Italjani dhe Anglezi 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔14:40, 6.Pri 2011

Nje Anglez nje Shqiptar dhe nje Italjan ishin te uritur ata duan te hane ne nje lokal por nuk kane lek. Por hyne te tre po ne tavolina te ndar, porosisin te tre dhe hane. Cohet Anglezi me ik dhe

Read Full Article
Nje pijanec

Nje pijanec 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔16:02, 4.Pri 2011

Nje pijanec shkon ne lokal dhe i thote banakierit: -Me bej 5 dopio mua! Pasi i pin te gjitha, i thote perseri: -Me bej dhe 4 dopio! Pasi i pin dhe keto, kujtohet: -A me ben dhe 3 dopio mua!

Read Full Article
Shpirt, cfare po kerkon?

Shpirt, cfare po kerkon? 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔15:53, 4.Pri 2011

Gruaja: Shpirt…..Cfare po kerkon? Burri : Asgje. Gruaja: Asgje…?? Ke nje ore qe po lexon certikifaten e marteses?? Burri: Thjesht po kerkoja daten e skadimit.

Read Full Article
Shqiptari

Shqiptari 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔15:49, 4.Pri 2011

Një shqiptar pyet mikun e tij gjerman: – A e di ti pse meshkujt italianë njihen si dashnorë të mire? – Jo, – i përgjigjet ai. – Sepse të gjithë shqiptarët që ndodhen jashtë shtetit prezantohen si italianë.

Read Full Article
Plaka ne dyqan seksi

Plaka ne dyqan seksi 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔14:39, 4.Pri 2011

Nje grua plake shkon ne nje dyqan seksi. Plaka : keni vibrator? Po thote shitesi. Ja shiko aty ne krah te majte. Ja thote plaka ,ate te kuqin atje dua une. Me vjen keq i thote shitesi po ate nuk

Read Full Article