Zoti krijoi

Zoti krijoi 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔15:08, 13.Pri 2011

Zoti krijoi boten, nje mrekulli. Zoti krijoi detin, nje fantazi. Zoti te krijoi edhe ty… Epo nje gomarllek do e bente dhe ai…

Read Full Article
Beni dhe mesuesja

Beni dhe mesuesja 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔14:42, 13.Pri 2011

Mesuesja: Beni i ke ber gabim detyrat e shtepise, thuaj babit te vije ne shkolle. Beni: ç`faj ka babi mesuese, detyrat mi beri mami.

Read Full Article
Do te martohesh me mua

Do te martohesh me mua 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔20:29, 8.Pri 2011

Ai: Do te martohesh me mua?? Ajo: PO.. ai largohet duke vrapuar Ajo:Ku po shkon? Ai:Do e vendos status ne facebook.

Read Full Article
Ministri ne azil

Ministri ne azil 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔15:45, 7.Pri 2011

Nje minister shkon ne azil, dhe takon te moshuarin e pare dhe i thote: sa vjec je, 65 thote i moshuari. Si e kalon kohen e lire i thote ministri, po ja i thote i moshuari ne mengjes cohem bej

Read Full Article
Policia dhe te hollat

Policia dhe te hollat 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔15:42, 7.Pri 2011

Kishte qenë një njeri dhe i kishte dhëne te holla të gjith qytetit dhe i kishte lehtsuar punën te gjithë banorët kur policia dyshon në këtë njeri dhe shkojnë per ta marrun në pytje. Kur shkon Policia me marr në

Read Full Article