Zoti krijoi

Zoti krijoi 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔15:08, 13.Pri 2011

Zoti krijoi boten, nje mrekulli. Zoti krijoi detin, nje fantazi. Zoti te krijoi edhe ty… Epo nje gomarllek do e bente dhe ai…

Read Full Article
Beni dhe mesuesja

Beni dhe mesuesja 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔14:42, 13.Pri 2011

Mesuesja: Beni i ke ber gabim detyrat e shtepise, thuaj babit te vije ne shkolle. Beni: ç`faj ka babi mesuese, detyrat mi beri mami.

Read Full Article