Letër derguar nga një nënë djalit të saj polic !!!

Letër derguar nga një nënë djalit të saj polic !!! 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔12:50, 24.Mar 2011

I dashur biri im! Te shkruaj keta pak rreshta qe ti ta dish qe te kam shkruar. Nese e merr kete leter, do te thote qe ka arritur. Nese nuk e merr, ma thuaj se ta nis prape. Po te

Read Full Article
Përkthime Shqip -Anglisht

Përkthime Shqip -Anglisht 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔12:46, 24.Mar 2011

Hajde makine hajde – come car come k*qe kanari – balance ball meqe ra fjala… – since the word fell… faqebardhe – whitecheek djath i ndenjur – seated cheese kos i prishur – broken yogurt ha shqip apo nuk ha

Read Full Article
Si e porosit bjondina nje kafe te meseme?

Si e porosit bjondina nje kafe te meseme? 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔12:58, 23.Mar 2011

I porosit 3 kafe dhe e pin te mesit.

Read Full Article