Si e porosit bjondina nje kafe te meseme?

Si e porosit bjondina nje kafe te meseme? 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔12:58, 23.Mar 2011

I porosit 3 kafe dhe e pin te mesit.

Read Full Article