Fotografi 2010 Mes – Postribe

Fotografi 2010 Mes – Postribe 1

🕔17:52, 11.Tet 2010

Related Images:

Read Full Article
Fotografi 2010 Boks – Postribe

Fotografi 2010 Boks – Postribe 0

🕔17:49, 11.Tet 2010 [Show slideshow] 12► Read Full Article
Fotografi 2010 Kullaj – Postribe

Fotografi 2010 Kullaj – Postribe 0

🕔17:45, 11.Tet 2010 [Show slideshow] 12345► Read Full Article
Rikonstruktimi i Ures se Mesit 2010 (pjesa 2)

Rikonstruktimi i Ures se Mesit 2010 (pjesa 2) 0

🕔17:31, 11.Tet 2010

Related Images:

Read Full Article
Ura e mesit – Rikonstruksioni

Ura e mesit – Rikonstruksioni 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔17:25, 11.Tet 2010

Ura e Mesit dhe Kalaja e Drishtit, dy monumente kulture të Postribës, po e kthejnë këtë komunë në periferi të qytetit të Shkodrës, në një qendër turistike, duke joshur vizitorë të shumtë. Për të huajt, artitektura e urës mbi lumin

Read Full Article