Berisha rrzohet

Berisha rrzohet 0

🕔20:26, 19.Sht 2010

Duke ecur mbi nje ure, Berisha rreshqet dhe bie ne uje, 2 femije, qe ishin duke notuar, u zhyten dhe e nxoren ate ne breg. Bravo çuna! Ju thot Sala tani qe me nxoret, kerkoni çfare te doni se ju

Read Full Article
60 gram

60 gram 0

🕔20:20, 19.Sht 2010

A e dini që në kohët e sotme 80% e grave nuk e duan martesën! Siç duket e kanë kuptuar që për 60 gram salçiçe të blejnë gjithë derrin.

Read Full Article
Murgeshat

Murgeshat 0

🕔16:30, 19.Sht 2010

Dalin dy murgesha me ble banane në pazar, dhe pane banane te nje plake qe sapo po i mbaronte dhe kishte mbetur te fundit 3 cop, murgeshat deshen blejn 2 cop, shitsja edhe të fundit merreni pa para, mir pra

Read Full Article
A te kujtohet?

A te kujtohet? 0

🕔16:24, 19.Sht 2010

A te kujtohet kur ishim te vegjel dhe hipshim ne autobus ti nxirrshe koken ne dritare dhe un bythen, dhe kur na shihnin njerezit kujtoshin se ishim binjake.

Read Full Article