2 Gisht larg

Administratori
By Administratori 4 Dhjetor, 2009 12:33

3 shokë, një amerikan, një gjerman dhe një shqiptar po mburreshin.
Amerikani thotë, në Amerik kemi avjonin që fluturon krejt për qellë, 2 shokët e tjerë me një herë thanë, krejt-krejt për qellë, amerikani thotë, jo 2 gisht posht qellit. Gjermani thot edhe në Gjermani kemi nën-detset që notojn krejt për fund të detit, 2 shokët e tjerë me një herë i thanë, krejt-krejt për fundë të detit, jo 2 gishtë sipër fundit të detit. Mendoj shqipëtari dhe ja priti, në Shqipëri kemi një fantazi tjeter, i kemi bërë gratë me pjell për bythet. krejt-krejt për bythet, jo 2 gisht larg bythës.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 4 Dhjetor, 2009 12:33
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031