BlueSky Live nga Shkodra

BlueSky Live nga Shkodra

8 comments

 1. fredi thotë:

  pershendetje bly sky desha nje kg te Bepit votoj Bepin

  [Pergjigju]

 2. gledis thotë:

  prsh dajet e mi ne londer me kg Vida Kunora – Dasem Shqipe sot ka Londra

  [Pergjigju]

 3. gledis thotë:

  prsh 2 dajt e mi qe ndodhen ne londer me kg Vida Kunora

  Dasem Shqipe sot ka Londra

  [Pergjigju]

 4. ermiri thotë:

  mrm blue sky pershendes gjith njerezit e mi me nje kenge kurbeti

  [Pergjigju]

 5. elis thotë:

  pershendetja vjen nga italia elisi dhe lela pershendeshin drita zyberin me nje kenge te medes

  [Pergjigju]

 6. eda thotë:

  Mrm: ju lutem a ka mundesi nje kg te Medes. flm. Eda

  [Pergjigju]

 7. paulo thotë:

  Jam Xhuli i halles.psh te gjith fansat e mi qe i kam nisha .ju dua te gjithve me kg puc puc kolopuc!!!!!!!!!!!!!!!mmmuahhhhhh!!!!!!!!!!!!

  [Pergjigju]

 8. nestreti thotë:

  mirmrama bluskai un jam nesti hasi nga athina pershendes familjen time ne postribe me nje kg kurbeti

  [Pergjigju]

Lini një Përgjigje

*